Привітання від старости Степанівського старостату!!

Дата: 08.04.2018 17:13

Фото без описуДорогі односельці!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Спркон віків люди вимовляли ці слова зі щирою вдячністю Всевишньому і з глибокою вірою в те, що Син Божий прийняв на себе гріхи людські, що нема вищої віри, аніж Його віра, і нема вищої любові, аніж Його любов. Осігнімо у цей воістину Величний день незнищенність того, що нам даровано Господом.

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання. Тож побажаймо один одному бути гідними цього високого одкровення- жити в мирі та злагоді. Великодні дні- це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Щиросердечно бажаю усім благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Смачної всім паски і найгарніших писанок!

З повагою виконуючий обов'язки старости Степанівського старостату Олександр Іващенко