Привітання від старости Веселоподільського старостату!!

Дата: 08.04.2018 17:22

Фото без описуШановні земляки!

Весна дарує світові найбільше диво- диво відродження. Природа оживає, оживають і нові сподівання в людських серцях, душі окриляються новими мріями, а зроблене й досягнуте стає особливо цінним. Весна- це пора очищення, духовної підготовки до найбільшої Божої благодаті- світлого Христового Воскресіння.

Нехай кожен- від найменшого до найдосвідченішого- відчує теплий подих квітневого вітру, помилується першими несміливими листочками, прислухається, як бродить під корою дерев свіжий сік нового життя. Плекаймо це життя, бережімо його, даруймо ніжність і турботу своїм родинам, творімо добро на землі!

Нехай сила Воскресіння Господньої допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи, зрозуміти просту істину: справжнє щастя- це дарувати добро. Христос Воскрес!

З повагою виконуюча обов'язки старости Веселоподільського старостату Інна Календарь