Привітання від Семенівського селищного голови та виконавчогокомітету Семенівської селищної ради!!!

Дата: 08.04.2018 17:32

Фото без описуШановні мешканці Семенівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового!

Кожен із нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Саме Великодні дні об'єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру і спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття.

Тож нехай Бог дарує своє благословення усій нашій великій семенівській громаді та кожній родині. Нехай береже наших воїнів- захисників, воїнів світла і добра!

Щиро віримо, що свято Христового Воскресіння додасть нам сил та енергії перебороти всі труднощі, зберегти в серцях милосердя, повагу один до одного!

З повагою Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та виконавчий комітет Семенівської селищної ради