Збір продуктів харчування на потреби захисників східних кордонів нашої держави!!!

Дата: 10.04.2018 11:41

Фото без описуДо уваги жителів Семенівської обєднаної територіальної громади!!!!

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради звертається до всіх небайдужих жителів громади  про надання допомоги у вигляді продуктів харчування  (картоплі та інших овочів)  для наших захисників.

Збір товарів та продуктів на потреби війська проходитиме в приміщенні Семенівської селищної ради за адресою: вул.. Незалежності 44а, смт. Семенівка.

Розпочнеться збір продуктів для солдатів, які захищають наші східні кордони, завтра  11 квітня з 0800 до 1700.

Весь зібраний провіант, буде відправлений по місцю дислокації  батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Полтава”.

Разом ми переможемо!