Семенівські рятувальники організували акцію для учнів Товстівської ЗОШ

Дата: 11.04.2018 08:41

Фото без опису06 квітня Семенівські рятувальники для учнів Товстівської загальноосвітньої школи організували акцію «Запобігти.

Врятувати. Допомогти». Під час даного заходу було продемонстровано роботу пожежного автомобіля, розказано про його характеристики та можливості, про роботу рятувальників на місцях надзвичайних подій. Також було показано пожежно-технічний інструмент та продемонстровано його роботу. Усі охочі мали змогу не лише дізнатися більше про спецтехніку, а й сфотографуватися на згадку з елементами бойового спорядження вогнеборців. Після закінчення заходу діти мали змогу ближче роздивитися пожежний автомобіль та більш детально дізнатися про особливості роботи Служби порятунку «101».

За матеріалом: Семенівський РС ГУ ДСНС України в Полтавській області