В Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжогов рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018" пройшов ІІ етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини"

Дата: 17.04.2018 17:17

Фото без описуСьогодні в Семенівському НВК № 1 імені М. М. Хорунжого відбувся ІІ етап  обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018" за сприяння виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

До участі у конкурсі долучилися учні 6 – 7 класів, які представили загальноосвітні навчальні та бібліотечні заклади населених пунктів, що ввійшли до складу об’єднаної територіальної громади. Також поза рамками конкурсу відбувся дебют двох п’ятикласників.

Так, Паніванівську ЗОШ І- ІІ ступенів представляв учень п’ятого класу Дмитро Наухатько. Липнягівську громаду - учениці шостого класу Ольга Минтюк, Дарія Телешун, Владислава Міщан та учениця сьомого класу Крістіна Момот. Веселоподільську ЗОШ І- ІІІ ступенів учениця п’ятого класу Лілія Гаврилова та учні шостого класу Людмила Філіпась, Єлезавета Балацир. Честь Вереміївської громади захищав учень шостого класу Макар Кучеренко. Від Товстівської  громади Новоселицьку сільську бібліотеку представили учениці сьомого класу  Вікторія Опришко та Діана Решетар,  Товстівську ЗОШ І- ІІ ступенів – учениця  шостого класу Лілія Невкрита та учень сьомого класу Юрій Бадьор. Семенівський  НВК № 1 імені М.М.Хорунжого представляли Вероніка Руденко учениця шостого класу та Юлія Мірошніченко учениця сьомого класу. Від  Семенівського НВК № 2 в даному етапі конкурсу взяли участь учениця сьомого класу Яна Левченко та учениця шостого класу Софія Дітковська. Незважаючи на хвилювання усі дітки виступили чудово, переконливо донесли до членів журі та глядачів свої враження від прочитаного. Кожен з присутніх виніс щось нове у пізнанні оточуючого світу та здобув позитивні емоції. Слова вдячності хочеться сказати і на адресу старост приєднаних громад, які забезпечили явку дітей на конкурс і господарям Семенівського НВК № 1 ім. М.М.Хорунжого, які забезпечили місце проведення.

Після виступу всіх конкурсантів та обговорення, журі прийняло рішення згідно з яким, серед учнів шостих класів призові місця здобули:

І місце учениця Товстівської ЗОШ І- ІІ ступенів Невкрита Лілія,

ІІ місце учениця Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів Балацир Єлезавета,

ІІІ місце учень Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів Кучеренко Макар.

Серед учнів сьомих класів перше місце здобула учениця Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого Юлія Мірошніченко..

Після оголошення результатів всім учасникам  були вручені пам’ятні Дипломи , переможцям -  Почесні грамоти. Кожен учасник другого відбіркового етапу отримав у подарунок книгу.

Щиро вітаємо всіх наставників та учасників конкурсу за любов до Книги та популяризацію друкованого слова. Бажаємо перемог у наступних етапах конкурсу.