Навчальний семінар “Важливі аспекти створення життєздатного сільськогосподарського кооперативу”

Дата: 18.04.2018 16:29

Фото без описуСьогодні в сесійній залі Семенівської селищної ради відбувся навчальний семінар “Важливі аспекти створення життєздатного сільськогосподарського кооперативу”.

На семінар завітали представники громадськості, особистих селянських господарств, старости Товстівського й  Вереміївського старостатів та представники депутатського корпусу Семенівської селищної ради.

Перед присутніми виступали директор Андрієнко Світлана Михайлівна та заступник директора Грузін Тетяна Євгенівна Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби.

Як сказала Світлана Андрієнко “Наша задача якомога більше господарів ознайомити з процесом організації та забезпечення діяльності, а також розповісти про переваги об’єднання виробників сільськогосподарської продукції. Адже спільна праця виведе на новий рівень діяльність кожного господаря. Тому ми продовжимо подорожувати Полтавщиною із циклом навчальних семінарів”.