В Семенівці та всій ОТГ розпочали висадку квітів

Дата: 20.04.2018 15:31

Фото без описуУ рамках проведення двохмісячника по благоустрою населених пунктів на території громади продовжується висадка багаторічних квітів.

Перша висадка квітів відбулась в центрі селища. Тут засадили квітами клумби біля Братської могили, пам’ятного знаку полеглим землякам, в Чорнобильському парку та дитячому майданчику. Всього висаджено 1440 кущів троянд.

Упорядковано територію  біля комунальної установи «Будинок захищеної старості», де висаджено близько двохсот кущів троянд.

Також квіти були висаджені в кожному старостинському окрузі силами працівників старостатів.

З настанням оптимальних умов для висаджування рослин у відкритий грунт комунальне підприємство “Благоустрій” буде проводити роботи по висадці розсади однорічних квітів.