І етап Всеукраїнського фестивалю дружини юних пожежників

Дата: 24.04.2018 14:43

Фото без описуУ Семенівському НВК №2 пройшов фестиваль дружини юних пожежників

24 квітня три команди, які представляли навчальні заклади Семенівської ОТГ, змагалися у І етапі Всеукраїнського фестивалю дружини юних пожежників. Талановиті та творчі ДЮПівці через театральні постановки, пісні, літературні інсценівки піднімали актуальні питання протипожежної та техногенної безпеки, пропагували здоровий спосіб життя, розповідали як необхідно діяти у різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, абидопомогти собі та ближньому.
Дружини юних пожежників демонстрували свої уміння та навички у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Плакат соціальної реклами». За їхніми підсумками, набравши найбільшу кількість балів, І місце посіла команда «Рятівник» Семененівського НВК №2. «Срібло» змагань дісталося «Блискавці» Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого, а третю сходинку зайняли «Запальні дівчата» Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. Призери отримали від організаторів Грамоти та приємні подарунки.

За матеріалом: "ГолосГромади"