Тридцять друга річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2018 12:40

Мітинг-реквієм до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС

26 квітня біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської трагедії відбувся мітинг, приурочений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль не має минулого».
Вшановуючи подвиг героїв-чорнобильців, жертв трагедії, до присутніх звернулися: благочинний Семенівського району, настоятель Всіхсвятської церкви архімандрит Олексій, заступник Семенівського селищного голови з соціально-гуманітарних питань Алла Оніпко, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій Святний.
Поіменно згадали ліквідаторів, які відійшли у вічність у 2017-2018 роках. Ушанували хвилиною мовчання усіх тих, хто віддав своє життя під час ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС та тих, хто, підірвавши своє здоров’я, помер після аварії.
Наостанок, присутні поклали квіти до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської трагедії.

За матнріалом "ГолосГромади"