Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Вибухонебезпечна знахідка часів ВВв

Дата: 27.04.2018 10:03
Кількість переглядів: 773

Фото без описуХоч з моменту закінчення другої світової війни вже пройшло сімдесят три роки, її відгомін чутно й сьогодні.

Так, 25 квітня, в мікрорайоні цукрозаводу, на території бувших відстійників (під час війни знаходилися артсклади) під час проведення городніх робіт громадянами були виявлені два артилерійські снаряди калібром 152 мм. часів Другої світової війни.

Дані особи відразу ж донесли інформацію про небезпечну знахідку до Семенівського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області, після чого семенівські рятувальники повідомили про знахідку Семенівську селищну раду.

В свою чергу виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради було  повідомлено про знахідку ГУ ДСНС України в Полтавській області з проханням направити на місце виявлення даних об’єктів піротехнічну групу для їх знешкодження.

По приїзду на місце піротехнічною групою було виявлено два артилерійські снаряди часів ВВв. Потім при обстеженні прилеглих до місця територій з метою   виявлення вибухонебезпечних предметів , працівниками піротехнічної групи було знайдено ще одинадцять небезпечних предметів.

 Так, загалом під час обстеження території відстійників бувшого цукрозаводу працівниками піротехнічної групи ГУ ДСНС України в Полтавській області було виявлено тринадцять вибухонебезпечних предметів.

Шановні жителі громади! Виконавчий комітет Семенівської селищної ради попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – не чіпати дані знахідки!  Зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.

Будьте уважні та обережні! Дбайте про своє здоров’я та благополуччя!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора