Полтавська область, Кременчуцький район

НА ПОЛТАВЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 05.05.2018 12:18
Кількість переглядів: 288

28 квітня стартував Чемпіонат Полтавської області з футболу 2018 серед аматорських команд регіону, участь у якому беруть 30 колективів.

Відзначимо, що цьогоріч формат об­ласної першості зазнав змін у порівнянні з попередніми сезонами. По-перше, турнір проводить новостворена громадська спілка «Федерація футболу Полтав­щини». По-друге, змінилися принципи розподілу команд. Так, кожна з них відіграє одне коло ігор. За підсумками першого етапу шість футбольних колек­тивів із кожної групи утворять Вищу лігу і в одне коло розігруватимуть чемпіон­ство. Інші команди увійдуть до Першої ліги, яка так і залишиться розподіленою на 2 групи. Вони теж зіграють в одне коло, а переможця і призерів визначать у стикових матчах.

Честь Семенівської ОТГ на обласних змаганнях із футболу захищають гравці ФК «Семенівка», створеного навесні 2016 року за фінансової підтримки місцевих сільськогосподарських товаро­виробників. Президентом цього клубу є директор ТОВ «Агріс», депутат Полтав­ської обласної ради Володимир Куцовол. Юнацький та основний склади команд  уже двічі грали у Чемпіонаті Полтавської області з футболу й продемонстрували непоганий результат.

Пропонуємо до вашої уваги списки гравців, які в сезоні-2018 братимуть  участь обласній першості.

«ДУБЛЬ»

Тренер — Ігор Мазур

Капітан — Андрій Німченко (смт. Семенівка)

Тренер- Станіслав Крутько

Капітан- Сергій Шинкарецький (смт. Семенівка)

1. Віталій Іванов (с- ще Градизьк)
  2. Олександр Рибчановський (смт. Семенівка)
  9. Микола Неліпа (смт. Семенівка)
  10. Сергій Хмельницький (смт. Семенівка)

Свої перші матчі в цьогорічному чемпіонаті області з футболу юнацький
та основний склади команд зіграли на виїзді (в селі Яреськи Шишацького району). Семенівці зустрілися з місцевою командою «Авангард». Старт виявися
для них напрочуд успішним.

«Дублери» ФК «Семенівка» зіграли внічию (рахунок —1:1). Гол в активі Олега Малофєєва. «Основа» команди дебютувала ще краще. Незважаючи на те, що на 3 хвилині семенівці пропустили гол у свої ворота, досить швидко вони змогли реабілітуватися та відібрати ініціативу в господарів поля. На 39 хвилині голом відзначився Микола Неліпа, а в другому таймі, на 78 хвилині, — Олександр Рома, колишній гравець очеретуватської «Дружби». У підсумку матч закінчився із рахунком 1:2.

Наступний матч у рамках обласної першості ФК «Семенівка» проведе в м.

Заводське (Лохвицький район) у неділю, 6 травня. Нашим хлопцям буде протистояти команда «Харчовик» .

Початок матчів: 13 00- юнаки, 15 00 – дорослі.

За матеріалами: О. Осауленко "ГолосГоромади"