Засідання виконкому селищної ради

Дата: 05.05.2018 12:45

Фото без описуСьогодні 05 травня відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради. По питаннях порядку денного доповідали: голова селищної ради Л. Милашевич, заступник селищного голови С.Полупан,  юрисконсульт виконавчого комітету селищної ради І. Жарікова,  начальник відділу у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради Ж. Омельченко, секретар виконавчого комітету ради А. Бардалим та начальник відділу організаційно- кадрової роботи О. Мізін.

На засідання було винесено такі питання:

1. Про відзначення 73-ї річниці Дня Перемоги.
  2. Про стан виховання прийомних дітей/дітей-вихованців в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу.
  3. Про взяття під соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  4. Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Семенівської селищної ради (ОТГ).
  5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.
  6. Про затвердження та введення в дію Інструкції з діловодства в Семенівській селищній раді та виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.
  7. Про затвердження графіків роботи клубних та бібліотечних закладів Семенівської селищної ради.
  8. Про підготовку закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради до літнього відпочинку та оздоровлення дітей в 2018 році.
  9. Про проведення ландшафтної реконструкції парку ім..Глібова.
  10. Розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги.

По кожному з питань прийняті відповідні рішення.