Полтавська область, Кременчуцький район

ФК «Веселий Поділ-Дослідне» шестикратний чемпіон району з міні-футболу

Дата: 10.05.2018 09:55

Цьогоріч районна першість із міні-футболу стартувала наприкінці березня.

Нарешті місцеві спортсмени-аматори отримали нагоду випробувати новенький газон на майданчику зі штучним покриттям, який знаходиться на стадіоні «Колос». Нагадаємо, що в минулому році завдяки спільним зусиллям районної та обласної влади вдалося провести його масштабну реконструкцію.
Учасниками турніру з міні-футболу стали спортивні колективи із Семенівки, Веселого Полоду, Устимівки, Василівки, Кривої Руди, Оболоні. Крім того, до змагань долучилося дві команди із Хорольського району, із сіл Вишневе та Андріївка. Як завжди, протистояння було безкомпромісним, сповненим емоціями та азартом.
Фінальні поєдинки в рамках чемпіонату району з міні-футболу відбулися 9 травня, в День Перемоги. У боротьбі за призові місця зійшлися команди: «Рів’єра» (с-ще Семенівка), «Арсенал» (с. Устимівка), «Веселий Поділ-Дослідне» (с. Веселий Поділ) та «Факел» (с. Василівка).
Переможців визначали за кількістю набраних очок за увесь період змагань. Маємо наступні результати:
І місце – ФК «Веселий Поділ-Дослідне»;
ІІ місце – команда «Арсенал»;
ІІІ місце – команда «Рів’єра».
Отже, ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 6 років поспіль утримує звання чемпіона Семенівського району з міні-футболу.

За матеріалом: "ГолосГромади"