Позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Семенівського району.

Дата: 11.05.2018 15:14

Фото без описуСеменівський районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжує проводити позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Семенівського району.

Станом на 10 травня 2018 року загалом проведено перевірки 22 об'єктів. З них:
- 18.04.2018 року проведено позапланову перевірку стану пожежної і техногенної безпеки Вереміївського ДНЗ «Дзвіночок».
- 27.04.2018 року – Іванівської ЗОШ І-ІІ ст. та Іванівського ДНЗ «Веселка»; Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. та Оболонського ДНЗ «Сонечко»;
- 08.05.2018 року – Погребняківського ДНЗ «Волошка» та Погребняківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Дем'янівської ЗОШ І-ІІ ст. та Дем'янівського ДНЗ «Ромашка».

За матеріалом: "ГолосГромади"