Третій тур І кола обласного чемпіонату з футболу (група Б) ФК "Семенівка" та ФК "Нафтохімік"

Дата: 16.05.2018 08:28

13 травня відбувся третій тур І кола обласного чемпіонату з футболу (група Б). Цього дня на центральному стадіоні «Колос» пройшли матчі між дублюючими і основними складами ФК «Семенівка» та ФК «Нафтохімік» (м. Кременчук). Нарешті після тривалої перерви місцеві уболівальники мали можливість спостерігати за грою улюбленої команди.

Уже за традицією першими на поле вийшли юнацькі склади. Початок першого тайму видався досить успішним для семенівців. Перші десять хвилин суперник практично не переходив середину поля, адже наші спортсмени впевнено тримали центральну оборону. Хлопці створювали непогані ігрові комбінації та успішно блокували атакувальні дії опонента. Відкрив рахунок матчу новачок у складі ФК «Семенівка» Євген Томенко. В один із небезпечних моментів гри Євген упевнено підігнав м`яч під себе і направив його у сітку воріт.

У другому таймі після зміни позицій гра набула дещо іншого характеру. Уже на перших хвилинах «Нафтохіміку» вдалося зрівняти рахунок. І хоч до кінця матчу гравці обох команд викладалися на повну силу й вели рівну боротьбу, завершилася запекла дуель все ж «бойовою» нічиєю.

Ще більш запеклими видалися протистояння між основними складами. Гравці ФК «Семенівка» та ФК «Нафтохімік» не провели розвідувальні дії і відразу ж кинулися в контрнаступ. Тому в першому таймі було багато гольових моментів, які по черзі створювали футболісти обох команд. Проте цього дня фортуна була на боці кременчужан. Свідченням цього став гол у ворота семенівців, котрий відкрив рахунок першого тайму.

У другому таймі суперники починають упевнено нав`язувати свою гру і все частіше притискають наших хлопців до їхніх воріт. Гравці ФК «Нафтохімік» проводять численні контратаки, чим ще більше вибивають із рівноваги семенівців. Наслідком цього став ще один спрямований гол у ворота наших футболістів. У кінцевому підсумку матч закінчився перемогою ФК «Нафтохімік» із рахунком 2:0.

І хоч цього дня гравцям ФК «Семенівка» і їхнім шанувальникам так і не пощастило смакувати радість перемоги, все ж необхідно віддати нашим футболістам належне, адже вони до останнього відчайдушно боролися за першість. Сподіваємося, що хлопці врахують допущені помилки і вже в наступних матчах доведуть, що поразка лише додає стимулу на нову боротьбу.

За матеріалом "ГолосГромади"