«Plagging»- «Україна- Європа».

Дата: 16.05.2018 14:24

Фото без описуСьогодні, учні 8- 11 класів Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого започаткували в стінах свого навчального закладу «Європейську акцію».

Дана акція започаткована задля підтримки здорового способу життя та охорони навколишнього середовища, «Plagging»- «Україна- Європа».

Проходить вона в третю неділю травня, та присвячена Дню Європи, який відзначатимуть в суботу 19 травня.

Гаслом даної акції є «Україна це Європа», під яким школярі пройшли центральною вулицею Семенівки. Під час пішої «прогулянки» учні збирали сміття, яке жителі та гості селища кинули мимо урн.

Як виявилося, то в центрі селища ситуація зі збором сміття чудова, його виявилося зовсім мало, за що учасники даної акції висловили подяку працівникам Семенівського коммунального підприємства «Благоустрій».

По закінченню учасникам, які назбирали найбільшу кількість сміття вручили солодкі  подарунки.