Магістерська підготовка "Публічне управління та адміністрування" в Полтавському університеті економіки і торгівлі

Дата: 25.05.2018 12:43

Відповідно до листа ПУЕТ № 60- 37/ 22 від 08. 05. 2018 року виконком Семенівської селищної ради доводить до відому жителів Семенівської об’єднаної територіальної громади, які мають бажання отримати вищу освіту за освітньою програмою «Місцеве самоврядування» наступну інформацію:

Сьогодні наявність місцевого самоврядування та рівень децентралізації є ключовими ознаками демократичної держави. Сучасний євроінгеграційний поступ України окреслив важливу роль об’єднаних територіальних громад у розбудові держави.

В університеті здійснюється підготовка магістрів з місцевого самоврядування.

Відповідно до вище викладеного виконавчий комітет Семенівської селищної ради інформує населення громади про програму магістерської підготовки Полтавського університету економіки і торгівлі «Публічне управління та адміністрування» за освітньою програмою «Місцеве самоврядування» серед апарату та мешканців об’єднаної територіальної громади.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради