Останній дзвоник в Паніванівській ЗОШ

Дата: 25.05.2018 14:16

Пролунав останній дзвінок для справжньої шкільної родини Паніванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Цьогоріч його востаннє в стінах рідної школи чули троє випускників-дев’ятикласників.

Урочистий захід відвідала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Наталія Петухова, котра вручила книги, якими поповниться фонд шкільної бібліотеки. Кожного активіста школи було відзначено грамотами та відзнаками. Учениці 4 класу, яка закінчила навчальний рік із відзнакою, було вручено подарунок від Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України.
Звучало чимало привітань, побажань на адресу школярів і вчителів. Майже в кожного присутнього на очах бриніли сльози. Та додав радощів той факт, що попереду літні канікули.

За матеріалом "ГолосГромади"