Свято останнього дзвінка у випускників Веселоподільської ЗОШ

Дата: 25.05.2018 14:35

Фото без описуСьогодні, 25 травня, у Веселоподільській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте свято «Останнього дзвоника».

Радість і сум розставання злилося воєдино у малиновому передзвоні на шкільному подвір'ї – дзвоник покликав випускників на широку дорогу випробувань, а решту учнів на літні канікули.
На святі були присутні: заступник Семенівського селищного голови Сергій Полупан, депутат Семенівської районної ради Вадим Мокляк, депутат Семенівської селищної ради Сергій Тіщенко та ін. Почесні гості привітали вихованців, випускників, вчителів та батьків зі святом! Кращим учням, котрі продемонстрували високий результат у навчанні, вручили подарунки від Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України!
Адміністрація школи, вчителі, батьки схвильовано, зі сльозами на очах вітали випускників і простелили розквітчані українські рушники на щастя, на долю, на добро.

За матеріалом: "ГолосГромади"