Останній дзвоник в Степанівській ЗОШ

Дата: 25.05.2018 16:06

Фото без описуСьогодні, 25 травня в стінах Степанвської ЗОШ І- ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник.

Урочистості з нагоди цього свята відвідали заступник селищного голови з юридичних питань С. Чинчик, депутат Семенівської районної ради, начальник відділу земельних відносин виконкому Семенівської селищної ради Г. Шквир, які привітали випускників, вручили подарунки від Аграрної партії України дітям яких було нагороджено похвальними листами та подарували книги шкільній бібліотеці. Також на святі були присутні депутат Семенівської селищної ради Т. Тарапунець та директор ПП «Граніт Агро» В. Різник , які вручили подарунки як для школи, так й особисто випускникам.

Всі присутні вітали винуватців свята та бажали їм натхнення, добра та гарних й вірних друзів на їхньому життєвому шляху.