ФК "Семенівка" провів домашній матч із гребінківським "Локомотивом"

Дата: 29.05.2018 08:21

ФК "Семенівка" провів домашній матч із гребінківським "Локомотивом"

Динамічно, видовищно та небезпечно. Саме такими словами можна охарактеризувати матчі V туру Чемпіонату Полтавської області з футболу між дублюючими та основними складами ФК "Семенівка" та ФК "Локомотив".
Очевидно, що семенівцям, підопічним Ігоря Мазура та Станіслава Крутька, вдалося непогано підготуватися до чергового раунду обласної першості. Юнацька збірна відіграла матч із рахунком 0:0, продемонструвавши гарний опір супернику.
Дорослі проявили себе ще краще. Після серії поразок "основі" урешті-решт вдалося здобути переконливу перемогу. забивши 4 голи. У той же час опоненти так і не змогли вразити ворота наших хлопців. Таким чином, рахунок зустрічі 4:0.
Відзначимо, що наступний матч ФК "Семенівка" також відіграє удома з командою "Колос" (с. Великі Сорочинці). Ігри проходитимуть у суботу, 2 червня. Початок: юнаки - 13:00, дорослі - 15:00.

За матеріалом: "ГолосГромади"