Випускний ранок у Вереміївському КЗДО "Дзвіночок"

Дата: 31.05.2018 15:28

Фото без описуСьогодні, 31 травня стіни Вереміївського КЗДО «Дзвіночок» покинули випускники старшої групи.

Випускний ранок пройшов тепло й затишно. Дітки танцювали й веселилися.

Зі словами вдячності за проведену роботу до вихователів дитсадка звернулися представники батьківського комітету. Діти подарували всім працівникам дитячого садочку букети.

З "прощальним" словом до своїх випускників звернувся директор та вручила випускничкам "дипломи" про закінчення дошкільного навчального закладу.

На свято до дітей завітали й гості, селищний голова Л. Милашевич та депутат Семенівської районної ради, начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Г. Шквир, які привітали всіх присутніх зі святом, а випускникам та їх батькам побажали здоров"я, натхнення та терпіння в усіх їх нових починаннях. Також гості вручили дітям маленькі подарунки- набори першокласника.