Дата: 01.06.2018 15:09

Фото без описуСьогодні, 01 червня по всій Україні проходить масове святкування приурочене міжнародному святу- Дню захисту дітей.

Не стала виключенням й Семенівська громада. Святкова програма проходила на спортивному майданчику Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого, який заздалегідь було підготовлено до проведення масового заходу.

Свято Дня захисту дітей було організоване та проведене відділом соціальної підтримки сімї та відділом освіти, сімї, молоді та спорту Семенівської селищної ради за підтримки виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

На свято завітали гості, Семенівський селищний голова Л. Милашевич, в.о старости Товстівського старостату Н. Ворона, в. о старости Липнягівського старостату Ю. Стеценко, начальник відділу освіти, сімї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Н. Петухова та начальник відділу соціальної підтримки сімї Ж. Омельченко, які привітали дітей з цим чудовим, незабутнім святом.

В програмі свята були концерт, підготований вихованцями дитячих садків та шкіл ОТГ, веселий ігровий балаган «пошук скарбів», різноманітні ігри, конкурси та змагання. Для юних глядачів виступали: хореографічний колектив «Фурор» Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів, колективи Товстівської ЗОШ І- ІІ ступенів, Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого та Семенівського НВК № 2. Також  на імпровізованій сцені співали та танцювали діти з Товстівського КЗДО «Капітошка», Веселоподільського КЗДО «Подоляночка», Семнівського КЗДО «Малятко» та дошкільної групи при Семенівському НВК № 2.

На святковому майданчику для кожної дитини, яка відвідала свято було запропоновано безкоштовне морозиво, призи та подарунки, які дітки отримували за участь у конкурсах.

Також для дітей працювали так звані станції: «спортивна» (спортивна естафета), «туристична» (туристична естафета), «художня» (конкурс малюнка на асфальті та лотерея) та «країна майстрів» (майстер- клас з бісероплетіння, техніки декупажу та образотворчого мистецтва).

Загалом свято пройшло чудово: веселі конкурси, ігри та майстер- класи не дали жодній дитині занудьгувати. А саме головне те, що це свято пройшло в колі сім’ї та друзів, що зробило святкову атмосферу ще більш радісною та веселою.