Першого червня в селі Вереміївка пройшло традиційне святкування приурочене до Дня захисту дітей.

Дата: 04.06.2018 10:50

Вже традиційно щороку  01 червня в селі Вереміївка проходить святкування приурочені до Дня захисту дітей. Ось і цей рік не став виключенням.

На святкування, яке відбувалося на імпровізованій сцені що розмістилася на території колишньої Вереміївської ЗОШ, зійшлася як малеча так й дорослі.

Від самого початку та до завершення свята, на ньому був присутній виконуючий обов’язки  старости Вереміївського старостинського округу А. Антипчук, який разом з працівниками старостату доклав чималих зусиль щоб діти й гості отримали гарні враження та позитивні емоції.

Святковий концерт відвідали гості: Семенівський селищний голова Л. Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А. Оніпко та начальник відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді Ж. Омельченко, які привітали всіх присутніх з святом. Також Людмила Павлівна привітала та вручила подарунки двом дітям, які святкували свої іменини.

На святі для дітей проводили веселі конкурси та розваги, кожен переможець та учасник яких не залишилися без уваги та подарунків.