В селі Малі Липняги проводяться роботи з планування території під озеленення та встановлення дитячого майданчика

Дата: 08.06.2018 15:03

Фото без описуСьогодні,08 червня в селі Малі Липняги Липнягівського старостату проводяться роботи по планування території для озеленення та  встановлення дитячого майданчика.

Роботи проводяться за ініціативи та під керівництвом виконуючого обов’язки старости Липнягівського старостинського округу Ю. С.  Стеценка за сприяння ТОВ АФ «Дніпроагролан».

Семенівська селищна рада в особі селищного голови Л. П. Милашевич та в.о старости Ю.С. Стеценка дякують директору ТОВ АФ «Дніпроагролан» В.Ф. Стрєлковському, заступнику директора з земельних, економічних та соціальних питань Пилипенку М.Г, головному інженеру Черняку В.І за надання механізованого загону для планування території та робітникам ТОВ АФ «Дніпроагролан», які приймали безпосередню участь в роботі:  Анатолію Гаркуші, Олександру Данченку, Миколі Шутю та Андрію Сироватко.