Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради

Дата: 13.06.2018 16:26

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради, Полтавської області

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області (38200, Полтавська область, Семенівський район, смт. Семенівка, вул. Шевченка, 15).

Посадовий оклад директора Семенівського НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого складає – 5815,00 грн.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Термін подання документів:

Претенденти на заміщення вакантної посади директора Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у термін: 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою : 38200, Полтавська область, Семенівський район, смт.Семенівка, вул. Незалежності, 44, Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради (каб.№103).

Кінцевий термін  подання документів на конкурс – до 17.00 години 12.07.2018.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсного відбору звертатися за телефоном (066)3147893 (Петулько Владислав Анатолійович), або за електронною адресою: semenivka_osvita@ukr.net

Конкурсний відбір складається з:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, шляхом письмового тестування, тривалість якого становить 30 хв.;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, тривалість якого становить 15хв.;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, тривалість якої становить до 30 хв.;

4) надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Про дату, час  та місце проведення конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади директора Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого допущені кандидати будуть повідомлені додатково.