В Семенівському НВК № 2 відбулося прощання учнів молодших класів зі стінами рідної початкової школи

Дата: 25.05.2018 13:32

Фото без опису22 травня  учні 4-А (класовод Іващенко Людмила Миколаївна) та 4-Б (класовод Чередник Валентина Анатоліївна) класів попрощалися із початковою школою.

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласники подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від   директора школи Шудрі Любові Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Кравцової Людмили Павлівни та голови батьківського комітету Остапенко Наталії Петрівни.

За матеріалом: Семенівський НВК № 2