Робочі процеси: засідання працівників відділу соціальної підтримки сім'ї

Дата: 15.06.2018 15:44

МЕТОДИЧНА НАРАДА

ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

15 червня проведено методичну супервізійну нараду для фахівців із соціальної роботи відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді. Розглянуто питання щодо підтримки та соціального захисту дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, контролю за проведенням дітьми літніх канікул, проведення заходів з профілактики сімейного неблагополуччя, якісного здійснення фахівцями соціального супроводу сімей (осіб). Начальник відділу Жанна Омельченко наголосила на необхідності досягнення позитивних дієвих результатів у роботі в інтересах дітей та з метою захисту їх прав; ознайомила фахівців із соціальної роботи із новою системою звітності, надала методичну допомогу з даного питання; довела до відома перелік нормативно-правових актів, які втратили чинність та нових законодавчих актів, які регламентують соціальну роботу з окремими категоріями населення. Також, акцентовано увагу на ранньому виявленні  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  з метою вчасного надання їм необхідної допомоги у вирішенні проблем (збереженні сімейного середовища для дитини, запобіганні вилученню дітей із сімей, допомозі соціально неадаптованим сім’ям у набутті навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання життєвих проблем сім’ї тощо). Наприкінці наради фахівці обмінялись досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.