Святкові вітання до Дня медичного працівника

Дата: 15.06.2018 16:19

Фото без описуСьогодні, 15 червня в приміщенні Семенівської районної ради відбулися урочистості з нагоди прийдешнього свята- Дня медичного працівника.

Працівників медичної сфери прийшли привітати голова Семенівської районної державної адміністрації В. Федоренко, голова Семенівської районної ради В. Юрченко, голова Оболонської сільської ради Б. Пустовойтов, заступник селищного голови з гуманітарних та соціальних питань А. Оніпко та депутат Полтавської обласної ради В. Куцовол, які привітали всіх медичних працівників з їхнім професійним святом та вручили грамоти й квіти.

Також з вітальними словами до медпрацівників звернулися головний лікар Семенівської ЦРЛ О. Романюк та головний лікар Семенівського центру  ПМСД Т. Мазанько.

для вісх присутніх була підготована концертна програма з хореографічними та вокальними виступами, так «живу» музику для слухачів виконував наш земляк Олег Шеременко а вміння танцювати шоу- балет «Фреш».