Вітання з нагоди Дня Конституції України!!!

Дата: 27.06.2018 11:55

Фото без описуШановні жителі громади!

Не так давно, 28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла доленосне рішення, рішення про прийняття Конституції України- Основного закону нашої держави, яка стала основою розбудови незалежної, демократичної держави як повноправного гравця на світовій арені.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії,  гарант незалежності і соборності України.

Конституція, як нормативний акт вищої юридичної сили відстоює та захищає верховенство права, суверенітет та недоторканість кордонів нашої держави, зобов’язує нас виконувати покладені на нас обов’язки та захищає наші права.

З нагоди одного з найбільших державних свят прийміть найщиріші вітання: хай мир та взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку як кожної родини так й всієї неньки України.

Зі святом вас дорогі земляки!

З повагою голова Семенівської селищної ради Л. Милашевич та виконавчий комітет Семенівської селищної ради