Благоустрій сіл Липнягівського старостинського округу

Дата: 03.07.2018 11:49

Фото без описуВесняний місячник з благоустрою населених пунктів вже скінчився, але роботи в даному напрямку не припиняються ні на мить.

Зараз на території Липнягівського старостату продовжуються роботи з викошування трави  та вирубки само висівної парослі. Роботи проводять робітники, які працюють в старостаті на оплачуваних громадських роботах.

Фото без описуДля підтримки естетичного стану сіл старостату в селі Великі Липняги між центральною садибою та сільським будинком культури проводяться роботи по викошуванню трави та плануванню клумб й висадці однорічних та багаторічних квітів.  В подальшому планується розбиття ще декількох квітників. Дані роботи проводяться за ініціативи Липнягівського старости Ю. Стеценка  спільними зусиллями з працівниками старостату.