Спортивні подарунки для дітей шкільного віку сіл Малі та Великі Липняги Липнягівського старостинського округу

Дата: 03.07.2018 14:22

За ініціативи виконуючого обов’язки старости Липнягівського старостату Ю. Стеценка вчора 02 липня в селі Великі Липняги відбулося вручення спортивного інвентарю дітям шкільного віку сіл Малі та Великі Липняги.

Для юнаків були придбані та подаровані: два комплекти футбольних сіток для міні стадіону, чотири пари футбольних перчаток, два набори манішок, по два футбольні та волейбольні м’ячі та волейбольна сітка.

В. о старости Липнягівського старостинського округу Ю. Стеценко висловлює щиру подяку соціально- відповідальному та соціально- активному ТОВ «Дніпроагролан» в особі директора В. Ф. Стрєлковського та заступника директора М. Г. Пилипена за надану підтримку. Також Юрій Сергійович подякував дітям за підтримку активного та здорового способу життя.