Привітання до Дня Національної поліції України

Дата: 05.07.2018 07:44

Заходи присвячені дню Національної поліції України.

Сьогодні 4 липня весь особовий склад Семенівського відділення поліції привітали голова Семенівської ОТГ – Милашевич Людмила Павлівна з заступником Полупаном Сергієм Миколайовичем та Голова Семенівської РДА – Федоренко Віктор Іванович, подякували за відвагу, мужність та професіоналізм правоохоронців.
Начальник Семенівського ВП – Река Володимир Андрійович від себе особисто привітав особовий склад підрозділу та передав вітання від начальника ГУНП в Полтавській області полковника поліції Замахіна Андрія Леонідовича.
Також на заходах присвячених дню Національної поліції нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою-медаллю «15 років сумлінної служби» капітана поліції Мельдера Олександра, капітана поліції Михайлюка Івана, старшого сержанта поліцїі Ярошенко Миколу та старшого сержанта поліції Зінченка Олександра.

Матеріал та фото: "Семенівський ВП ГУНП України в Полтавській області"