Реалізація проекту повної реконструкції дитячо- юнацької спортивної школи

Дата: 05.07.2018 10:57

Фото без описуЗ 02 липня розпочато роботи з реалізації проекту повної реконструкції спортивної школи, яка відповідно до рішення тридцятої сесії Семенівської селищної ради «Про прийняття у комунальну власність Семенівської об’єднаної територіальної громади Семенівської дитячо- юнацької спортивної школи» була прийнята із спільної власності територіальних громад сіл, селища Семенівського району у комунальну власність об’єднаної територіальної громади в особі Семенівської селищної ради позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Семенівську дитячо- юнацьку спортивну школу» з 01 березня 2018 року.

В минулому році 21 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів територіальних громад Полтавщини в якому приймала участь Семенівська селищна рада.

На конкурс був представлений проект «Капітальний ремонт будинку спортивної школи в смт. Семенівка по вулиці Миру 11», який став одним з переможців  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року в 3 категорії (проекти районних рад, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад)

Загальний кошторис проекту 10 86, 4 тисяч гривень з яких 50 %, а це 500 тисяч виділено з обласного бюджету а решту коштів з бюджету Семнівської селищної ради.