ОГОЛОШЕННЯ про скликання 36-ї сесії Семенівської селищної ради

Дата: 09.07.2018 16:51

Увага!!!!! Оголошення про скликання сесії.

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 36-ї сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 36-ї сесії селищної ради що відбудеться 24 липня 2018 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.
  2. Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період.
  3. Про внесення змін до програми «Пільгове зубопротезування декретованої групи населення  Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки.
  4. Про  затвердження  проекту   землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  5. Про затвердження проекту землеустрою та передачі в оренду земельної ділянки в смт. Семенівка по вул. Незалежності, 54
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок згідно державного акту на право постійного користування землею
  7. Про   надання дозволу  на   виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення у власність  земельних ділянок для ведення особистого    селянського    господарства
  8. Про надання  дозволу на виготовлення  технічної     документації  із землеустрою для  передачі земельних ділянок  у   користування   громадян
  9. Про  припинення  права користування земельними ділянками
  10. Про      затвердження     технічної    документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність  громадян
  11. Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної документації із землеустрою      для      передачі земельних ділянок  у власність     громадянам
  12. Про припинення дії договору  земельного сервітуту.
  13.  Про надання права  земельного сервітуту.
  14. Про внесення змін до «Програми «Питна вода» на території Семенівської селищної ради на 2013- 2020 рр.».
  15. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за КП «Комунпобутсервіс» та КП «Благоустрій» на праві оперативного управління

Та інші питання

додатки:

додатки 1- 11 до рішення Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період

додаток 1 до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.

додаток 2 до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.

додаток 3 до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.

додаток 4 до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.

додаток 5 до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.