Липнягівський старостат та виконком Семенівської селищної ради щиро вітають В.Ф. Стрелковського з днем народження

Дата: 23.07.2018 08:15

Фото без описуЛипнягівський старостинський округ та виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітають соціально- активну та соціально- відповідальну людину, директора ТОВ «АФ «Дніпроагролан» Валерія Францевича Стрелковського з днем народження, який він відсвяткував 21 липня.

Шановний Валерій Францевич

Справжнього чоловіка вітаємо з днем народження. Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи вас не покине впевненість та бадьорість.

З повагою виконавчий комітет Семенівської селищної ради, староста та колектив Липнягівського старостату