Благоустрій селища

Дата: 23.07.2018 16:50

Сьогодні працівники Семенівського комунального підприємства «Благоустрій» продовжують роботи з викошування трави та багаторічних бур’янів.

Працівники комунального підприємства виконали великий обсяг робіт по благоустрою центрального кладовища та прилеглої до нього території, на черзі - виконання робіт з прибирання та викошування кладовища в районі мікрорайону Нова Доба.

Враховуючи сприятливі погодні умови та значні опади, бур’яни та поросль кущів і дерев швидко відновлюються і самотужки комунальники не встигають їх знешкоджувати.

Тож, виконавчий комітет Семенівської селищної ради та адміністрація Семенівського КП «Благоустрій» звертаються до всіх жителів селища з проханням прибрати могили своїх рідних та близьких, а також викидати сміття у спеціально відведені місця, не засмічуючи кладовища та прилеглі території.