Сесійне засідання Семенівської селищної ради

Дата: 24.07.2018 16:29

Сьогодні, 24 липня в сесійному залі Семенівської селищної ради пройшла тридцять шоста сесія селищної ради.

На пленарне засідання  з тридцяти дев’яти депутатів зареєструвалися двадцять сім народних обранців.

На  розгляд  тридцять шостої сесії селищної ради  виносились наступні питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
  2. Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період.
  3. Про внесення змін до програми «Пільгове зубопротезування декретованої групи населення  Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки.
  4. Про  затвердження  проекту   землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  5. Про затвердження проекту землеустрою та передачі в оренду земельної ділянки в смт. Семенівка по вул. Незалежності, 54
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок згідно державного акту на право постійного користування землею.
  7. Про   надання дозволу  на   виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення у власність  земельних ділянок для ведення особистого    селянського    господарства.
  8. Про надання  дозволу на виготовлення  технічної     документації  із землеустрою для  передачі земельних ділянок  у   користування   громадян
  9. Про  припинення  права користування земельними ділянками
  10. Про      затвердження     технічної    документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність  громадян
  11. Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної документації із землеустрою      для      передачі земельних ділянок  у власність     громадянам
  12. Про припинення дії договору  земельного сервітуту.
  13. Про надання права  земельного сервітуту.
  14. Про внесення змін до «Програми «Питна вода» на території Семенівської селищної ради на 2013- 2020 рр.».
  15. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за КП «Комунпобутсервіс» та КП «Благоустрій» на праві оперативного управління

В процесі підготовки до сесії виникла потреба  виключити з порядку денного  одне  питання,  а саме:

І. Про надання права  земельного сервітуту.

Та  включити  до порядку денного  наступні питання:

1. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови в смт.Семенівка по вулиці незалежності 47 а.
  2. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки розташованої за адресою: с.Греблі вул.Братів  Шестопал 25

Усі питання порядку денного були обговорені на засіданнях  профільних постійних комісій.

По всіх питаннях які були винесені на розгляд депутатів були прийняті відповідні рішення.