Привітання нового директора Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради

Дата: 30.07.2018 13:12

Фото без описуВ п’ятницю, 27 липня в актовій залі Семенівського навчально- виховного комплексу № 1 ім. М. М. Хорунжого пройшло представлення нового директора, яким став вчитель історії  даного навчального закладу Василь Петрович Голодний.

На урочистостях нового директора вітали голова Семенівської селищної ради Л. Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А. Оніпко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Н. Петухова та педагогічний колектив школи.

Всі присутні побажали Василю Петровичу натхнення, наснаги та терпіння, які знадобляться йому під час виконання обов’язків директора навчально- виховного комплексу.