A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Святкування Дня села Великі Липняги Липнягівського старостинського округу Семенівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 18.08.2018 19:41
Кількість переглядів: 919

Сьогодні, 18 серпня в селі Великі Липняги було відзначено чудове свято- День села.

Села, як і люди мають свою біографію. У кожного вона своя- неповторна. В Полтавській області в Семенівському районі розташоване мальовниче село- Великі Липняги. Село за географічними даними невелике, небагате на мінеральні ресурси, але для багатьох воно рідне та неповторне. Справжньою його окрасою є люди.

Найпочеснішими гостями свята була велика родина мешканців села- від найменшого до найповажнішого його жителя.

Розпочалося святкування з виступу Людмили Милашевич та дитячого хореографічного колективу «Фурор».

Розділити радість свята до Великих Липнягів завітали: Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, виконуючі обов’язки старост Вереміївського старостату Анатолій Антипчук, Веселоподільського старостату Інна Календарь, Степанівського старостату Олександр Іващенко, заступник директора АФ «Дніпроагролан», депутат Семенівської районної ради Михайло Пилипенко та господар Липнягівської громади Юрій Стеценко, які привітали жителів села з їхнім святом, побажали їм щастя, здоров’я, благополуччя та родинного тепла, а селу достатку та процвітання. Людмила Павлівна передала найщиріші вітання та побажання від депутата Полтавської обласної ради Володимира Куцовола та виконуючої обов’язки старости Товстівського старостату Надії Ворони, які нажаль не змогли завітати на свято.

Ведучі вшанували людей, які є гордістю сільської громади- найстарші жителі села Тетяна Іванівна Андрущенко та Лідія Дмитрівна Шевченко, які в цьому році відзначили свої дев’яносто другі дні народження. Привітали завідуючу ФАПом, депутата Семенівської селищної ради Тетяну Іванівну Кононович, яка в будь- який час поспішає на допомогу до хворих. Згадали про те, що недавно на весільний рушник стали їхні земляки- Микола Харитончук та Юлія Андрущенко. Розповіли про жінку, жінку- матір оспівану поетами, берегиню домашнього вогнища. Нагадали про щоденну працю жителів села- колишніх колгоспників, працівників молочнотоварної ферми та трудівників поля. Згадали про тяжкі часи Великої Вітчизняної війни, про участь жителів села в обороні східних рубежах нашої держави. Кожному з тих кого було згадано на сьогоднішньому святі було вручено невеличкі подарунки від всієї громади та музичні вітання від учасників концертної програми.

В святковому концерті присвяченому Дню села взяли участь: Людмила Милашевич, Ірина Стеценко та Тетяна Сівідова, народний самодіяльний фольклорно- етнографічний колектив «Журавка», учасники художньої самодіяльності Бурімського сільського клубу- подружжя Валентини та Сергія Черненків, чоловічий ансамбль «Козаченьки», Володимир Волощенко, жіночий гурт «Бурімчанка», учасники художньої самодіяльності Вереміївського старостату- Ігор Сажко, Микола Буланий, ансамбль «Веремія» та зразковий дитячий хореографічний колектив «Фурор» Веселоподільського старостату.

Наприкінці  концертної програми ведучі подякували присутнім за те, що вони завітали на свято, побажали їм здоров’я, радості та щастя на довгі роки. Подякували спонсорам святкування- виконавчому комітету Семенівської селищної ради, Липнягівському старостату, ТОВ АФ «Дніпроагролан», ТОВ «Агріс», Івану Кущенку, Іллі Сердюку, Зої Тютюнник, Ларисі Бурбі, Уляні Семенюті, Роману Бережному, Леоніду Кривенко, Ніні Артикульній, Микола Піхулі.

Було проведено розіграш святкової лотереї з безліччю призів, головними з яких були мішок цукру, праска та риболовний інвентар (вудка, садок та стілець) надані ТОВ АФ «Дніпроагролан», виконавчим комітетом Семенівської селищної ради та Липнягівським старотинським округом.

Сільські господині приготували смачну козацьку кашу, тушковану картоплю, рибацьку юшку та шашлик, цими стравами пригощали всіх, від малого до великого, а для наймолодших глядачів працювали атракціони з солодкою ватою та попкорном.

Закінчилося свято далеко ввечері запальною дискотекою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора