Святкування дня села Новоселиця

Дата: 25.08.2018 21:39

25 серпня, мешканці та гості Новоселиці відзначили день села. На центральній площі зібралися майже всі жителі громади. Розділити радість свята завітали голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич, виконуючий обов’язки старости Вереміївського старостинського округу Анатолій Антипчук, депутат Семенівської районної ради, директор ФГ «Товсте» Андрій Скрипка та господиня сільської громади- виконуюча обов’язки старости Товстівського старостату Надія Ворона.

Ведучі, Поліщук Даяна та Тур Олег побажали всім присутнім здоровя, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та Божого благословення. Потім згадали роки Великої Вітчизняної війни, односельців, яких не дочекалися додому рідні. Єдиними живими свідками тих страшних подій залишилися ветеран війни Руденко Михайло Миколайович та учасник бойових дій Личковаха Григорій Васильович, яким було вручено подарунки та на їхню честь пролунали музичні вітання. Не оминули увагою і воїнів афганців- Запорожець Юрій Іванович відчув на собі всі страхи тієї війни, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС- Галаса Михайла Васильовича, Михайлюту Віктора Васильовича, Тритяк Олександра Олександровича, які нажаль вже пішли з життя та Мухомора Івана Миколайовича, Колотія Володимира Миколайовича, які були присутні на святі. Відзначили найстарішу жительку села, Нагайник Марію Іванівну, якій виповнилося 91 рік. Не забули про цьогорічних першокласниць- Кібець Злату і Гребу Аню. Згадали випускників, які цього року закінчили школу і полинуть у доросле життя- Новікова Євгена, Опришко Олю, Михайлюту Діану. З гордістю ведучі розповіли про свою землячку, поетесу, заслуженого діяча мистецтв, члена національної спілки журналістів України- Ніну Анатоліївну Супруненко. Теплі слова пролунали про людей праці, колишніх колгоспників. Були сказані слова подяки працівникам обслуговуючої сфери- колишній завідуючій поштового відділення Петрушеній Світлані, листоноші Третяк Анні, соціальним працівникам Михайлюті Тетяні та Дідорі Галині, медичним працівникам Киричок Вікторії та Кравченко Катерині, продавчиням Микитенко Ніні, Решетар Любові, Буян Валентині, Іванченко Валентині. Михайлюту Володимира Анатолійовича привітали з днем народження. На згадку про цю подію всім було вручено подарунки.

Прикрасою свята була виставка народних виробів- вишиті рушники, килими, картини. Свої вироби представили майстрині села- Максимович Людмила Петрівна, Кукоба Світлана Іванівна, Мегеря Людмила Дмитрівна, Приліпко Олена Григорівна, Поліщук Даяна.

В концертній програмі брали участь: народний фольклорно- етнографічний ансамбль «Журавка» керівник Галина Донець, народний фольклорно- етнографічний ансамбль «Подоляни» керівник Станіслав Стрижеус, дитячий зразковий хореографічний колектив «Фурор» керівник Олена Перлова, подружжя Валентини та Сергія Черненків, чоловічий ансамбль «Козаченьки» у складі Володимира Волощенка та Сергія Черненка та Ігор Сажко.

Після концерту відбувся розіграш лотереї. Святкування продовжилося частуванням. Смачну кашу приготували Кравченко Катерина, Буян Валентина, Пригода Любов, шашлик- Євгеній Горошинський та Володимир Календарь.

Вдячність за підтримку в підготовці дня села організатори висловили: виконавчому комітету Семенівської селищної ради на чолі з Милашевич Л. П, ТОВ «Агріс» директор Куцовол В. М., ФГ «Товсте» директор Скрипка А. Г, ФГ «Проскурня» директор Проскурня А. М, ДП «Шанс» та ФГ «Дослідне» директор Мокляк В. Я, ФГ «Оберіг» директор Сидоренко А. В, ФГ «Смага» директор Смага А. О, ФГ «Греблянське», «Слюзівське», «Бадьорівське», «Відродження», «Нове життя», «Обрій», Скрипці Олександру і Тур Валерію Григоровичу. Також подякували всім працівникам, які наводили порядок на території села, спонсорам за безкоштовні атракціони, гірки, батути та подарунки.

Кінцевим акордом свята став сольний виступ голови Семенівської селищної ради Людмили Милашевич.