Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

Дата: 31.08.2018 11:34
Кількість переглядів: 572

Фото без описуМОН підготувало проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту», який має на меті удосконалити правове регулювання освітнього процесу в системі позашкільної освіти, а також створити умови рівного доступу до позашкільної освіти в регіонах.

Проектом, зокрема, передбачено:

Очікується, що реалізація проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» матиме позитивний вплив на розвиткок та модернізацію позашкільної освіти на принципах компетентнісного підходу, доступності, орієнтації на потреби та запити здобувачів та їх батьків.

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» підготовлено на виконання абзацу першого підпункту 2 пункту 6 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України «Про освіту».

  • забезпечення рівного доступу до позашкільної освіти, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами;  
  • можливість визнавати в межах формальної освіти результатів навчання, здобутих в межах  позашкільної освіти;
  • державну фінансову підтримку через можливість спрямування освітньої субвенції в систему позашкільної освіти.

Зауваження та пропозиції до проекту пропонується приймати до 06.09.2018 року в письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

e-mail: savytska@mon.gov.ua, Савицька Оксана Олександрівна.

За матеріалом: МОН України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора