Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 37-ї сесії Семенівської селищної ради

Дата: 03.09.2018 17:52
Кількість переглядів: 644

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ про скликання 37-ї сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 37-ї сесії селищної ради що відбудеться 13 вересня 2018 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018рік.

2. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Семенівського району на 2018 рік для фінансування  Семенівської ЦРЛ. 

3. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Семенівського району на 2018 рік для фінансування Управління соціального захисту населення Семенівської РДА

4. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Семенівського району на 2018 рік для фінансування КЗ Семенівський ПМСД.

5. Про передачу Хорольській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Хорольського району на 2018 рік для фінансування  Хорольської ЦРЛ

6. Про передачу Полтавській обласній раді міжбюджетних трансфертів для співфінансування придбання комплекту комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів для початкової школи

7. Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період.

8. Про затвердження фінансового звіту за ІІ квартал 2018 року про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади.

9. Про надання дозволу на списання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Семенівської об’єднаної територіальної  громади

10. Про затвердження експертної оцінки вартості комунального майна та упорядкування орендних відносин майна комунальної власності Семенівської об’єднаної територіальної громади.

11. Про затвердження «Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню  Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної  громади) на 2018-2020 р.р.».

12.  Про затвердження Порядку визначення розміру плати за використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).

13. Про затвердження розрахунку вартості утримання мешканця в комунальній установі «Будинок захищеної старості».

14. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської  селищної ради (об’єднаної територіальної громади) за комунальною установою «Будинок захищеної старості» на праві  оперативного управління.

15. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок у власність     громадянам.

16. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою для  передачі земельних ділянок у користування громадян.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність  громадян.

18. Про надання дозволу на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

19. Про  затвердження  проекту   землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

20. Про  припинення  права користування земельними ділянками.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки, розташованої в смт. Семенівка по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 69А, в оренду ФГ «Проскурня» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про надання  дозволу  на  виготовлення  тех док із землеустрою для передачі земельної ділянки  у постійне користування Всіхсвятській релігійній громадіУПЦ.

23. Про надання  дозволу щодо виправлення  та приведення у відповідність реєстрації права постійного користування.

24. Про внесення змін та введення в дію штатного розпису КЗДО «Малятко» Семенівської селищної ради.

25. Про передачу Семенівській районній раді додаткової дотації  на здійснення переданих з державного бюджету видатків на освіту та охорону здоров’я.

26. Інші питання

Додатки:

додаток до рішення: "Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період"

додаток до рішення "Про затвердження фінансового звіту за ІІ квартал 2018 року про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади"

додаток до рішення "Про затвердження фінансового звіту за ІІ квартал 2018 року про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади"

додаток до рішення "Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період"

додаток до рішення "Про затвердження розрахунку вартості утримання особи в КУ Будинок захищеної старості"

додаток до рішення " Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період"

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

додаток до рішення “Про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018р”

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора