Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбувся обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти та організаторів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

Дата: 12.09.2018 17:21
Кількість переглядів: 635

Фото без опису10-11 вересня 2018 року у Семенівському районі проведено семінар-практикум на тему: «Організація науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях». 


Організатори заходу: Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, відділ освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.
Семінар відбувся на базі Криворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної державної адміністрації, дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський», Семенівського навчально-виховного комплексу №2 Семенівської селищної ради. 
Учасниками заходу були керівники закладів позашкільної освіти та працівники органів управління освітою. 
Голова Семенівської селищної ради Милашевич Людмила Павлівна привітала учасників семінару-практикуму на гостинній семенівській землі та побажала всім присутнім творчих успіхів. 
Презентувала роботу педагогічного колективу директор Семенівського навчально-виховного комплексу №2 Семенівської селищної ради Шудря Любов Михайлівна.
У Криворудській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до учасників семінару-практикуму звернулися начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Ухань Олена Анатоліївна, начальник відділу освіти Семенівської райдержадміністрації Лопата Людмила Віталіївна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович.
Директор Криворудської школи Бабарика Павло Миколайович ознайомив присутніх із системою екологічної освіти і виховання школярів та презентував роботу ввіреного йому закладу освіти.
Про організацію науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи у творчому учнівському об’єднанні «Друзі природи» розповіла його керівник Бабарика Валентина Геннадіївна.
Вайло Наталія Петрівна, директор Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості поділилася з присутніми досвідом роботи з організації природоохоронної роботи з дітьми у районі.
Бедніна Віталій Григорович проаналізував досягнення області на всеукраїнському рівні та розповів про діяльність закладів позашкільної освіти в умовах адміністративної реформи. Заступник директора з науково-методичної роботи Сусахіна Людмила Володимирівна довела до відома присутніх рейтинг участі закладів освіти в обласних та всеукраїнських масових заходах.
Учасники творчого учнівського об’єднання «Друзі природи» презентували результати моніторингу культивованої флори дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський».
Юні аматори екологічного театру «Червона стріла» Криворудської загальноосвітньої школи показали гостям фрагмент зі свого виступу. 
Насамкінець пленарного засідання були вручені нагороди. Церемонію нагородження провели Олена Анатоліївна Ухань та Віталій Григорович Бедніна. 
Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримавДиплом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук «Флагман позашкільної освіти України» як абсолютний переможець відкритого Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у категорії «Заклади позашкільної освіти обласного підпорядкування серед профільних закладів позашкільної освіти». 
Грамотами і дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджені педагогічні працівники та колективи закладів позашкільної освіти за результатами їх участі у всеукраїнських конкурсах.
Усі учасники семінару-практикуму відвідали дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський» та за традицією на згадку висадили іриси сорту Спурія.
Кожен учасник семінару-практикуму одержав підбірку методичної літератури, виданої обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

За матеріалом: "Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора