ОГОЛОШЕННЯ про скликання 38-ї позачергової сесії Семенівської селищної ради

Дата: 25.09.2018 11:15

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 38-ї позачергової сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 38-ї позачергової сесії селищної ради що відбудеться 27 вересня 2018 року о 11:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії першого скликання від 13 вересня 2018 року «Про передачу Семенівській районній раді додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків на освіту та охорону здоров’я»

2. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку у постійне користування Всіхсвятської релігійної громади Української православної церкви

4. Про затвердження звіту селищного голови

Інші питання

Додатки:

додаток до рішення Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2018 рік