Позачергова сесія селищної ради

Дата: 27.09.2018 15:42

Сьогодні, 27 вересня, в сесійному залі Семенівської селищної ради відбулося засідання 38 позачергової сесії Семенівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Л. Милашевич. На засіданні зареєструвалися 25 з 39 народних обранців.

На порядок денний були виставлені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії першого скликання від 13 вересня 2018 року «Про передачу Семенівській районній раді додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків на освіту та охорону здоров’я»

2. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку у постійне користування Всіхсвятської релігійної громади Української православної церкви

4. Про затвердження звіту селищного голови

По кожному з питань, які виносилися на розгляд були прийняті відповідні рішення.