РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2019 РОЗПОЧНЕТЬСЯ 5 ЛЮТОГО

Дата: 02.10.2018 09:49

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році триватиме з 20 травня до 12 липня. Щоб його пройти, необхідно попередньо зареєструватись.

Реєстрація осіб для участі у ЗНО-2019 триватиме з 5 лютого до 25 березня наступного року. А зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти зможуть до 18 березня 2019 року, інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Варто пам’ятити, що додаткової перереєстрації наступного року не буде. Тому змінювати свої дані у разі неправильної реєстрації можна буде лише до 25 березня.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

За матеріалом: "ОКІА"Новини Полтавщини"