Привітання голови Семенівської селищної ради з нагоди Дня працівника освіти

Дата: 07.10.2018 10:20

Щиро вітаю вас із професійним святом- Днем працівника освіти!

Бути вчителем, виховатилем, наставником- справжнє мистецтво, це обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Своїм професіоналізмом та самовідданістю ви сприяєте становленню високоосвідченого покоління демократичної України. Ви- творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Глибоко переконана у тому, що ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району.

Ми шануємо вашу мудрість та наполегливість, бо ж вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України.

Тож нехай ваша мудрість, інтелект та досвід завжди будуть гідно вшановані державою, учнями, батьками.

Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освідченості.

Хай у цей святковий день ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своїм серцем і розумом.

Від щирого серця зичу вам справжнього людського щастя, міцного здоровя, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

З повагою голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич