Вітаємо колишнього голову Веселоподільської сільської ради І.П. Тулинського з ювілеєм!

Дата: 10.10.2018 09:43

Сьогодні свій день народження, поважне 85- річчя відзначає колишній голова Веселоподільської сільської ради Іван Петрович Тулинський, який працював на посаді в 1977- 1982 та 1992- 1997 роках.

Шановний Іван Петрович!

Щиро вітаємо Вас із нагоди вашого ювілею!
З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння, довгих років життя, оптимізму і душевного спокою.

Бажаємо щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З найкращими побажаннями

Голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич,

виконавчий комітет та колектив селищної ради